Jau atkal ar skumjām jāsecina, ka mēnešiem te nekas prātīgs nav uzrakstīts… Mēģināšu ko steigšus tomēr šai virzienā paveikt. Piemēram, varētu vēl parunāt par tiem šķidrumiem, kas ūdenspīpē var tikt ielieti, neskaitot ūdeni.

Senāk esmu par to jau rakstījis – minot ūdeni, augļu sulas, pienu; nedaudz pieskarāmies arī alkohola tēmai. Taču izvēle jau ar to nebūt netiek ierobežota – reiz veicu interesentu aptauju, kuras atbildēs tika minēta arī atdzesēta zaļā tēja (vēlāk, tabaku piedāvājumam paplašinoties, manā rīcībā nonāca arī tabaka ar tējas aromātu – domājams, kombinācijā ar minēto šķidrumu tās pīpēšana varētu izvērsties par lielisku “tējas ceremoniju” ar atpūtu ķermenim un garam).

Ir dzirdēts arī par dažādu enerģijas dzērienu lietošanu – to gan es pats negribētu atkārtot, jo šādi dzērieni mēdz būt stipri gāzēti, bet ar gāzētiem dzērieniem ūdenspīpē reti sanāk kas labs. Vēl kāds atraktīvs pīpētājs kā alternatīvu minēja arī dzeramo jogurtu. Domājams, to gan tik un tā līdzīgi pienam derētu krietni atšķaidīt ar ūdeni.

Varbūt Jums pašiem ir vēl kāda pieredze, kas šeit vēl nebūtu pieminēta?

ShishaClub.lv – virtuālais ūdenspīpes cienītāju nostūrītis, centralizēts praktiskās informācijas avots. Atrodams arī Twitter un Draugos. Tu vari uzdot savu jautājumu vai apspriest to forumā!

§ Pārpublicējot pilnībā vai daļēji šeit rodamo informāciju, atsauce uz ShishaClub.lv IR nepieciešama.

One thought on “Šķidrums 2.0

  1. Man personīgi ļoti patīk, kad traukā ielej piparmētru tēju. Šeit gan ir svarīgi izmantot mentola piparmētru, jeb melisu, jo tā dod stiprāku garšu nekā parastā piparmētra. Mīnuss gan ir tāds, ka tā mēdz nosist tabakas garšu, bet ja tabaka ir nebaudāma, tad piparmētru tēja ir tieši tas, kas vajadzīgs 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *