Vēl viens jauns produkts ūdenspīpju pasaulē (vai gandrīz jauns, tā tas būtu precīzāk teikts) – “tvaika pērlītes”. Tas ir tāds kā paveids tiem pašiem tvaika akmeņiem, par kuriem jau te esmu rakstījis – princips tas pats, atšķiras tikai forma. Un šī forma ir nedaudz pat ērtāk lietojama kā iepriekšējā.

Neesmu pagaidām informēts, vai šis produkts pieejams vairāku ražotāju krājumos – mana pirmā iepazīšanās ar to bija no “Bigg” padeves. Latvijas veikalos esmu manījis šādas “pērlītes” pagaidām tikai ar trim aromātu veidiem: citronu-piparmētru, ķiršu-šokolādes un vēl trešo, kuram bija kāda saistība ar persikiem. Varbūt… Pats pirmajam eksperimentam katrā ziņā izvēlējos citronu-piparmētru.

Iepakojums ir līdzīgs kā “akmeņiem”, un arī šajā diemžēl “Bigg” gadījumā komplektā neietilpst karotīte, ar kuru iegrābties produktā, nākas meklēt papildus pašam. Par laimi, man bija krājumā vēl lieka plastmasas saliekamā karotīte no “Shiazo” iepakojuma, taču tas ir jau cits stāsts. Tomēr vienu varu teikt pavisam droši – tādas apaļas lodītes ir krietni ērtāk izņemamas no iepakojuma un ieberamas pīpē, ja salīdzina ar parasti traki neregulārās, asās formas akmentiņiem.

Katrā ziņā, arī garša produktam ir lieliska (šeit es domāju kvalitāti – jo izvēlētais aromāts nebūtu mana saraksta augšgalā) un ļoti tīra, un spēkā ir visas jau agrāk minētās “akmeņu” īpašības – piemēram, “pērlītes” procesā nekādi nevar aizdegties, tāpēc var neuztraukties par porcijas apmēru utt. Ērti un patīkami. Un, protams, nekāda nikotīna.

ShishaClub.lv – virtuālais ūdenspīpes cienītāju nostūrītis, centralizēts praktiskās informācijas avots. Atrodams arī Twitter un Draugos. Tu vari uzdot savu jautājumu vai apspriest to forumā!

§ Pārpublicējot pilnībā vai daļēji šeit rodamo informāciju, atsauce uz ShishaClub.lv IR nepieciešama.

One thought on “Pārsteigums pērļotājiem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *