Lai laba diena! Atļaujiet Jūs sveikt ar nejaušu vai varbūt pat apzinātu nonākšanu virtuālajā ŪDENSPĪPES cienītāju nostūrītī – un lai tam seko nedaudz informācijas par to, kas, kā un kāpēc.

Tā ap 2001. gada vasaru es pirmoreiz sastapos ar tādu parādību kā ūdenspīpes. Toreiz Latvijā ūdenspīpes restorāni un citas tamlīdzīgas vietas vēl nebija teju uz katra stūra, bet mājās cilvēki par tām labi ja sapņoja. Domāju, tieši tāpēc mani tā tik ļoti aizrāva – vienmēr ir interesanti iepazīt kaut ko jaunu, plašam ļaužu lokam vēl nezināmu.

Laikam ejot, interese nepazuda – gluži otrādi, tā tikai pieauga. 2003. gadā atvēru pirmo interneta lapu, kuru veltīju ūdenspīpēm (tagad tās vairs nav), organizēju pasākumus citiem interesentiem. Tobrīd arī sāku sarakstīties ar līdzīgiem faniem Krievijā, Ukrainā, vēlāk arī stipri tālākās zemēs gan austrumu, gan rietumu pusē. Sāku pat rakstīt grāmatu par ūdenspīpēm, taču to gan nepabeidzu – kādā brīdī pēkšņi sāka likties, ka galvenais mērķis jau ir nevis iegūt kādu slavas daļu, bet gan tiešām dalīties ar citiem pieredzē – un tam daudz vairāk noderēs komunikācija tiešsaistē. Vispirms šim nolūkam sāku uzturēt domubiedru grupu tobrīd vēl jaunajā portālā draugiem.lv, vēlāk izveidoju ūdenspīpju tēmai veltītu forumu, kurā ar aizrautību turpināju darboties vēl ilgi, līdz beidzot radās kāre pēc pamatīgākām reformām. Šīs iegribas rezultāts ir tas, ko Jūs šobrīd redzat.

Darbošanās iemesls nav mainījies – šai sakarā varu citēt pats sevi no citugad rakstītā: “Klejojot pa Latvijas internetu, esmu redzējis neskaitāmas diskusiju drumstalas, kurās cilvēki arvien uzdod vienus un tos pašus jautājumus par ūdenspīpi, analizē vienas un tās pašas kļūdas. Šeit mēģināsim to visu apvienot, lai ar laiku katram interesentam būtu pieejams centralizēts praktiskās informācijas avots”. Bet šis ir jauns sākums uz pieredzes bāzes – turpmāk šajā adresē atradīsiet ne tikai forumu, bet arī vienkopus savāktus manus un citu interesentu rakstus par ūdenspīpēm, interesantiem tās pielietojuma veidiem, pieredzi ar jaunām tabakām u.c. Tāpat runāsim par vietām, kur iegādāties vai pīpēt ūdenspīpi, kā arī dažādām citām lietām un parādībām, kas neglābjami saistītas ar smaržīgo dūmu pasauli. Publikāciju kategoriju loks šobrīd nav tik plašs, kā varētu gaidīt, taču padomā jau ir vairākas jaunas, kuras drīz ieraudzīs arī dienas gaismu – tikai vēl nedaudz Jūsu pacietības nepieciešams.

Uz tikšanos ShishaClub.lv!

Ar cieņu – Džerijs Šterns, sens ūdenspīpju pielūdzējs

ShishaClub.lv – virtuālais ūdenspīpes cienītāju nostūrītis, centralizēts praktiskās informācijas avots. Atrodams arī Twitter un Draugos. Tu vari uzdot savu jautājumu vai apspriest to forumā!

§ Pārpublicējot pilnībā vai daļēji šeit rodamo informāciju, atsauce uz ShishaClub.lv IR nepieciešama.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *