ShishaClub draugi
Svaigākais forumā
Mazā ūdenspīpe? D...
I N F O
Jauna ūdenspīpe
Steidzami, tabaka...
2 experementi
tabakas tirgonji
atlaides tabakām
māla trauciņš!
Tabakas un pīpes ...
Aizliegums
Free Bellydance
Ūdenspīpe
Triki :)
Slikta dūša
tabakas
Autors Ziņojums
 2007. gada 28. feb. 17:48
Cienīsim viens otru, foruma lietotāji, tad arī diskusijas būs raitākas un praktiskās jēgas no tām vairāk. Foruma administrācija patur tiesības bez īpašiem paskaidrojumiem bloķēt lietotājus, kuri pārkāpj šos noteikumus vai vispārpieņemtos labos tikumus. Filozofēšana par to, ko nozīmē „vispārpieņemts” un „labs”, tāpat nav nepieciešama lietotājiem, kuru motīvs ir cieņa, bet mērķis – iegūt praktisku informāciju. Reģistrējoties forumā, Jūs apliecināt savu piekrišanu šiem noteikumiem, kā arī foruma darbībai saskaņā ar LR likumiem (tai skaitā - neatbalstām diskusijas par narkotisku vielu lietošanu ūdenspīpēs). Par izmaiņām un papildinājumiem foruma lietošanas noteikumos informēsim atsevišķi!

FORUMĀ TIEK PIEŅEMTAS DAŽĀDAS VALODAS, ne tikai latviešu. Ja Jums vieglāk noformulēt jautājumu citā valodā, droši rakstiet tajā, atbildēs tie, kas mācēs. Taču Jums pašam jārēķinās ar to, ka atbilžu tad noteikti būs mazāk vai var pat nebūt vispār.

ADEKVĀTI FORMULĒJIET UZSĀKTĀS TĒMAS NOSAUKUMU, lai lasītājiem jau pēc tā izlasīšanas būtu skaidra tēmas būtība un jautājuma jēga.

NEATKĀRTOJIETIES! Uzdodiet savu jautājumu tikai vienas atbilstošās sadaļas ietvaros. Iesakām arī pirms jautājuma uzdošanas palūkoties, vai līdzīgs jautājums jau nesen nav skatīts. Atkārtojoties Jūs tikai pats zaudēsiet to noderīgo atbilžu skaitu, kuru īpašnieki atkārtoties negribēs.

AIZLIEGTS RISINĀT SAVSTARPĒJOS KONFLIKTUS foruma ietvaros! Neesiet rupji pret citiem lietotājiem, neapvainojiet tos, nelietojiet rupjus izteicienus un neķengājiet arī tos, kas paši nav šī foruma lietotāji. Antireklāma tiek pieņemta tikai tad, ja tā ir pamatota un konstruktīva.

REKLĀMAS IEROBEŽOJUMI ietver aizliegumu reģistrētajā nikā ietvert mājaslapu un serveru adreses vai to daļas, kā arī bez iepriekšēja saskaņojuma ar Administrāciju publicēt komercreklāmu.

Labojumi un papildinājumi noteikti sekos foruma attīstības gaitā.

ShishaClub administrācija
forums@shishaclub.lv
© SIA "W3-Studio" 2007