ShishaClub draugi
Svaigākais forumā
Mazā ūdenspīpe? D...
I N F O
Jauna ūdenspīpe
Steidzami, tabaka...
2 experementi
tabakas tirgonji
atlaides tabakām
māla trauciņš!
Tabakas un pīpes ...
Aizliegums
Free Bellydance
Ūdenspīpe
Triki :)
Slikta dūša
tabakas
Autors Ziņojums
 2010. gada 18. apr. 19:42
Sveiki, esmu jauninjais shini foruma un lidzarto saakshu ar sadu topiku! :D
Huuku pipeju 2 gadus - kr4 esmu iesacejs. Man ir viena udenspipe videja izmera - iesaceju limenii. Nu ir doma pirkt jaunu - labaaku, kvalitativaku un protams lielaku izmeru. Esmu iecerejis ar draugiem pasutit sho te - http://pipes.lv/detail.php?pid=53 - kapec ar tik daudz hosam? Kapec nepirkt tadu ar 2 hosam? - Ja es pipeju huuku tad tikai draugu kompanijaa - ar vienu hosu nepietiek. Neperku ar 2 hosu caurumiem jo komplekta nak lidz tikai 1 hosa +mana puse nekur nevar iegadaties huukam detaljas. Veco domaju pardot. Vai ir tolks pirkt sadu udenspipi? Varbut zinat kadu citu inerneta veikalu ar labam huukaam?

````````````````````````
Tas taa....
Kas ir jusu miljaka tabakas garsha? [Par mixiem nerunasim]
---
No shisha, no smoke! :D
 2010. gada 27. apr. 22:32
Nu un kam tev piipe ar 4 trubaam? Vai 3 cilveeki spees visu laiku tureet ciet savas "atveres", kad 1 vilx? Plus visam tam aatri izpiipeesies.... :)
---
Neuzberziet savai sirdsapzinjai tulznas :)
 2010. gada 28. apr. 20:58
Tomer nolemu pasutit sho te - http://www.pipes.lv/detail.php?pid=14

Vai kadam jav ir pieredze pasutot shaja adrese udenspipes? Cik dzirdeju tas atnak sanjurcita iepakojuma utt. Ludzu padalieties ar pieredzi. Vispar ir tolks pasutit interneta?
---
 2010. gada 16. jūn. 17:33
Cik sapratu problemas varetu but ar detaljam - itipashi ar mala bljodinjam.
---
 2010. gada 17. jūn. 20:55
Nē, šī tipa "māla bļodiņas" nav problēma, problēmas būtu tad, ja būtu "otra tipa bļodiņa" - kas uz metāla daļas ir nevis uzmaucama, bet ievietojama speciālā gropē. Jo tās Latvijā un Rīgā ir nopērkamas daudz retāk un mazā izvēlē. Toties tādas, kādas nepieciešamas attēlotajai pīpei, ir daudz. Vienīgais, ieteiktu pēc pīpes saņemšanas uzreiz iegādāties jaunu, dziļāku, ar augstākām malām.
 2011. gada 27. jan. 20:37
Esmu iesācēja - tiešām. man ļoti interesē, kā ir, ja ūdens vietā lieto pienu un cik daudz jālej vāzē?
hm.. kāda vsp ir atšķirība - liela, maza vai vidēja pīpe? mainās kaut kas?stiprums vai kas cits? =DD
---
Bez pakaviem. =D
piipe ;]p
 2011. gada 3. feb. 16:27
Pienu vajadzetu sajaukt ar udeni - apmeram 25% piens un 75% udens. Pectam to visu lej udenspipes vaaze ta lai trubinjas gals butu 1,5 lidz 2,5 cm ieksha skidruma.

Es domaju ka ja ir maza udenspipe (lidz 30cm) tad tas tikai ta smukumam vai izmegjinajumam.
Videja udenspipe (35 - 70cm) ir vairak domata smukumam, vai lietoshanai arpus majas piemeram pie draugiem,draudzenem vai tusinjos vai citas vietas.
Liela udenspipe (70
---
© SIA "W3-Studio" 2007