ShishaClub draugi
Svaigākais forumā
Mazā ūdenspīpe? D...
I N F O
Jauna ūdenspīpe
Steidzami, tabaka...
2 experementi
tabakas tirgonji
atlaides tabakām
māla trauciņš!
Tabakas un pīpes ...
Aizliegums
Free Bellydance
Ūdenspīpe
Triki :)
Slikta dūša
tabakas
Autors Ziņojums
 2007. gada 11. dec. 2:57
29/11/2007: Apvienotajos Arābu Emirātos, Rasa al Haimas emirātā varas iestādes aizliegušas sabiedriskās vietās smēķēt ūdenspīpes. Aizliegums attiecas arī uz pludmalēm un parkiem. Kaljans turpmāk būs atļauts tikai tējnīcās un kafijas veikaliņos, kuru īpašnieki saņēmuši atbilstošu atļauju. Bargais aizliegums noteikts tādēļ, ka vietējie iedzīvotāji ir ļoti neapmierināti ar daudzajiem smēķētājiem.
 2007. gada 12. dec. 19:45
TRakums vinjiem tur :D Udenspipes pipee ta pat kaa pie mums cigaretes :D
 2007. gada 13. dec. 12:32
No 1. janvāra arī Vācijā un Francijā vairs brīvi nevarēs pīpēt ūdenspīpju kafejnīcās. Cik ilgi jāgaida, kamēr tas atvelsies līdz Latvijai?
 2007. gada 14. dec. 3:33
Līdz Latvijai atvelsies tādi brīnumi, kādi citur pasaulē tiek uzskatīti par absurdiem, atliek vien sagaidīt, kamēr kādai "gaišajai" galvai, uznāks vēlme izcelties.
---
Live with smile!
 2008. gada 3. mar. 16:27
LETA: Irānas valdība atļāvusi atkal tējnīcās lietot ūdenspīpes, jo to īpašnieki sūdzējās, ka nesenais veselības apsvērumu dēļ ieviestais aizliegums iznīcina biznesu.
 2009. gada 1. apr. 1:56
Vēl šis tas, kas bija paslīdējis garām - no šī gada 9. marta, tātad pavisam nesen:

"Neskatoties uz to, ka kaljana jeb ūdenspīpes smēķēšana ir daļa no arābu pasaules kultūras, Apvienotie Arābu Emirāti ir nolēmuši cīnīties ar šo ieradumu līdzvērtīgi kā ar cigaretes smēķēšanu. Dubaijas valdība ir nolēmusi aizliegt kaljana smēķēšanu pludmalēs un pilsētas parkos.

Pagājušajā gadā Dubaijā jau tika ieviests aizliegums smēķēt kaljanu kafejnīcās un restorānos, kuros nav tam speciālu iekārtotu telpu. Pieņemtais lēmums bija jāizpilda līdz pagājušā gada decembrim, taču liela daļa kafejnīcu un restorānu ignorēja šo prasību.

Šobrīd Dubaijas pilsētas municipalitāte nolēmusi stingrāk pieprasīt prasību izpildi un veic reidus, kuru rezultātā varētu pat tikt slēgtas ļoti daudzas iestādes."
 2010. gada 6. jūn. 17:28
No šonedēļ publicēta pētījuma: "Latvijas iedzīvotāji ir līderi starp eiropiešiem arī ūdenspīpes pīpēšanā. 34% iedzīvotāju norāda, ka pīpē ūdenspīpi regulāri vai vismaz ir to pamēģinājuši."

Uzzināju, kad kolēģis zvanīja un apsveica mani ar panākumiem :D
 2010. gada 8. jūn. 13:43
Manuprat driz 34% buus vesture - taala vesture! :D
---
No shisha, no smoke! :D
 2010. gada 18. jūl. 19:55
Palestīniešu radikālais grupējums "Hamas" svētdien paziņoja, ka turpmāk Gazā dzīvojošās sievietes nedrīkstēs sabiedriskās vietās pīpēt ūdenspīpi.

"Policija ir pieņēmusi lēmumu aizliegt sievietēm atklātās sabiedriskās vietās pīpēt ūdenspīpi, jo tas ir pret mūsu paražām, tradīcijām un sociālajām normām," apliecināja Iekšlietu ministrijas pārstāvis Ihabs al Huseins.

Kā pastāstīja vairāku Gazas kafejnīcu īpašnieki, pēdējās dienās viņi pilnībā bija pārtraukuši šī pakalpojuma sniegšanu, iekams policija bija skaidri norādījusi, ka aizliegums attieksies tikai uz sievietēm un nepilngadīgajiem.

"Mēs saņēmām policijas rīkojumu pārtraukt ūdenspīpju" pakalpojumu nodrošināšanu. Sīkāk nekas netika paskaidrots, atzina uzņēmējs Abu Ahmads.

Nedēļas nogalē ūdenspīpes nebija manāmas arī lielākajās Gazas viesnīcās, kuras parasti izmanto diplomāti, ārvalstu palīdzības organizāciju darbinieki un žurnālisti.
© SIA "W3-Studio" 2007