Interesanti, ka tieši šodien Latvijā ienāk elektroniskās ūdenspīpes – kā likumsakarīgs turpinājums elektronisko cigarešu, cigāru un pat pīpju bumam. Par visiem minētajiem tiek apgalvots, ka tie esot cilvēkam daudz veselīgāki un pat veicinot smēķēšanas kā tādas atmešanu. Kā tas varētu notikt, gan paliek noslēpums.

Tomēr tas nenozīmē, ka produkts nebūtu ievērības cienīgs – gluži otrādi, tas patiešām ir interesants un pretendē arī uz zināmu “veselīguma” pakāpi. Ierīces uzbūve un lietošanas princips izslēdz degšanas procesu, tāpēc neveidojas kaitīgi blakusprodukti, un lietotājs var sevi indēt tikai un vienīgi ar nikotīnu… Taču šis ļaunums ir tomēr mazāks.

Laika gaitā ir nācies pamēģināt vairāku ražotāju elektroniskās cigaretes (kvalitāte ir mainīga), līdz pārējiem produktiem vēl neesmu ticis. Arī šodien personīgu apstākļu dēļ neizdosies nokļūt elektronisko ūdenspīpju prezentācijā, tomēr ceru jau tuvākajā nākotnē piegādāt Jums sīkāku informāciju par to.

ShishaClub.lv – virtuālais ūdenspīpes cienītāju nostūrītis, centralizēts praktiskās informācijas avots. Atrodams arī Twitter un Draugos. Tu vari uzdot savu jautājumu vai apspriest to forumā!

§ Pārpublicējot pilnībā vai daļēji šeit rodamo informāciju, atsauce uz ShishaClub.lv IR nepieciešama.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *