Kad pats vēl tikko pasāku aizrauties ar ūdenspīpēm, tās Latvijā ne tuvu nebija populāras. Vēl vairāk – par tām bija sasodīti maz informācijas vispār. Tiklīdz sāku par tām rakstīt plašāk, tūdaļ nācās samierināties ar sašutuma pilnām vēstulēm par to, ka popularizēju narkomāniju un mēģinu pazudināt vietējo jaunatni. Drīz tomēr ūdenspīpes kā parādība neapturami izplatījās ij bez manas ļaunās ietekmes, un tai sekoja arī informētība.

Protams, mītu par ūdenspīpes ietekmi uz veselību netrūkst arī tagad, taču tas jau ir citādi – mūžīgā cīņa starp atturību un bohēmu, pa vidu iejaucoties vēl profesionāļiem (kuri, starp citu, arī ir dažādās domās par to visu). Intereses pēc varat pārlasīt šo rakstu, kas tapis jau pirms vairākiem gadiem, taču aktualitāti visdrīzāk nezaudēs nekad: Ūdenspīpes un veselība.

Runājot par pirmo reizi – manā gadījumā tas notika, liekas, 2002. gada vasarā – pīpēju ūdenspīpi biznesa tipa pārrunās, paralēli vērojot austrumu dejotājas priekšnesumu. Kopš tā laika arī šis deju tips pie sirds pieaudzis, protams, tikai kā skatītājam. Līdz pat šim brīdim tāpēc laiku pa laikam sadarbojos ar Elmiras deju skolu – kā fotogrāfs un dažubrīd arī kā mediju konsultants.

Kāda bija Tava pirmā reize? Pastāsti komentāros 🙂

ShishaClub.lv – virtuālais ūdenspīpes cienītāju nostūrītis, centralizēts praktiskās informācijas avots. Atrodams arī Twitter un Draugos. Tu vari uzdot savu jautājumu vai apspriest to forumā!

§ Pārpublicējot pilnībā vai daļēji šeit rodamo informāciju, atsauce uz ShishaClub.lv IR nepieciešama.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *