Esmu kādreiz teicis, ka man nepatīk vairāku sļauku risinājumi ūdenspīpēm – gan pīpēšanas procesa sarežģījumu dēļ, gan arī tāpēc, ka tieši šļauka ir visgrūtāk kopjamā un visātrāk nolietojamā ūdenspīpes sastāvdaļa. Taču ne vienmēr tāpēc, lai izklaidētu vairāk cilvēku, nepieciešams pievienot papildus šļaukas – ir arī citas iespējas.

Šo izgudrojumu – prāta spēļu galdu ar ūdenspīpēm pirmoreiz ievēroju nu jau pirms daudziem gadiem – atzīšos, toreiz bija grūti atrunāt sevi no nodoma to iegādāties. Kaut vai tāpēc vien, ka standarta dzīvoklī to vienkārši nebūtu, kur novietot. Jo tāds galds tomēr paredz nepieciešamību ērti iekārtoties diviem tā lietotājiem, kuriem tāpat vajag telpu garām sarunām, karstai tējai un citiem dzērieniem u.c.

Galveno argumentu manā gadījumā sniedza galdiņa cena – tā izmaksas sastādīja apmēram 1000 dolāru (ir redzēti arī dārgāki), un krietnu papildinājumu šai summai būtu devusi arī piegādes maksa.

Nesen gan konstatēju, ka ir pieejamas arī lētākas modifikācijas – piemēram, šī par apmēram pusi iepriekšminētās cenas dolāros. Taču cenas samazinājums ir panākts uz pīpju skaita rēķina, tādējādi spēlē atkal ienākot vairāku šļauku risinājumam un pīpēšanas procesa sarežģījumiem.

Neapgalvoju gan, ka esmu konkrētajā galdā iebūvēto spēļu liels cienītājs un pazinējs. Protams, šaha galdiņš noderētu lieti, bet par pārējo neņemos būt tik pārliecināts. Iespējams, reģionam tuvāki meistari varētu sākt domāt par līdzīgu galdu veidošanu, izmantojot rietumnieciskajai domāšanai tuvākas spēles. Hehe, gara acīm jau redzu savā lauku mājā stāvam “Zolītes” galdu ar iebūvētām trim pīpēm un alus kausu turētājiem.

ShishaClub.lv – virtuālais ūdenspīpes cienītāju nostūrītis, centralizēts praktiskās informācijas avots. Atrodams arī Twitter un Draugos. Tu vari uzdot savu jautājumu vai apspriest to forumā!

§ Pārpublicējot pilnībā vai daļēji šeit rodamo informāciju, atsauce uz ShishaClub.lv IR nepieciešama.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *