Nesen jau rakstīju par tā saucamo “šķūningu” – ūdenspīpes detaļu pielāgošanu no pavisam kam citam domātiem materiāliem. Tomēr ir gadījumi, kad dažādi tamlīdzīgi jauninājumi parādās nebūt ne funkcionālu iemeslu dēļ, bet gan paša lietotāja, tā teikt, vizuālajai baudai.

Šādi sevišķie dizaini var izpausties gan harmoniskā, profesionāli noslīpētā veidā kā kādreiz te aprakstītās medūzu pīpes vai spēļu galdiņi, gan arī pilnīgi neiedomājamos, ķēmīgos veidos, kad par pīpēm eksperimentāli tiek pārveidotas pat dažādas rūpnieciskās iekārtas, ne tik vien ikdienā sastopami priekšmeti.

Par pēdējiem runājot, arī gan ir redzētas visai ekstravagantas metodes – piemēram, ūdenspīpēm līdzīgu ierīču pagatavošana no CD matricu iepakojuma vai gaisa atsvaidzinātāja bundžas.

Starp citu, arī daži pašmāju aktīvisti tālu neatpaliek. Piemēram, viens no neformālā Rīgas Civilās Aizsardzības muzeja uzturētājiem ir pēc profesijas metāla kalējs, kurš laiku pa laikam saveido šādus te briesmoņus (esmu konkrētajā foto redzamo pīpējis – ir patiesi daudz labāk, nekā pēc izskata varētu gaidīt):

Bet te nu lai tiek dažas bildes no cittautu kolēģu rokām radītajiem briesmoņiem – tieši pirms došanās pie miera, lai labāki sapņi rādās, hehe.

ShishaClub.lv – virtuālais ūdenspīpes cienītāju nostūrītis, centralizēts praktiskās informācijas avots. Atrodams arī Twitter un Draugos. Tu vari uzdot savu jautājumu vai apspriest to forumā!

§ Pārpublicējot pilnībā vai daļēji šeit rodamo informāciju, atsauce uz ShishaClub.lv IR nepieciešama.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *